Bu Blogda Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popüler Yayınlar

Katkıda bulunanlar

Theme Layout

Theme Translation

Trending Posts Display

"Yes"

Home Layout Display

"No"

Posts Title Display

404

We Are Sorry, Page Not Found

Home Page
Sonbahar aylarının keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Yılın belki de en çok gezilen aylarından olan sonbahar zamanı vizesiz gidebileceğiniz ülkelere göz atarak tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Bol bol eğlenip yeni keşifler yapabileceğiniz gibi yen lezzetler yakalayabilir, mevsimin güzelliği ile rahat edebilir ve daha da önemlisi vize sıkıntısı yaşamadan rahat rahat gezebilirsiniz. Tercihlerinizi şimdiden yaparak sonbahara hazırlanmak ve size sunulan pek çok yurt dışı tur seçeneğini hemen değerlendirmek için doğru yerdesiniz. Şimdi gelin, Türk vatandaşlarının vizesiz gidebileceği ülkelere göz atalım.

Ukrayna

Her mevsim farklı güzelliği ile dikkat çeken Karadeniz komşumuz Ukrayna özellikle Kiev, Odessa, Lviv gibi şehirleri ile merak uyandırıyor. Ukrayna turlarını şimdi inceleyerek, kendiniz için en uygun zamanı tercih edebilirsiniz.


Makedonya

Osmanlı Devleti’nin bir parçası olan ve gittiğiniz zaman hala izlerini özellikle mimar yapılarda görebileceğiniz Makedonya, sonbahar zamanında da ayrı güzellikleri ile keşfedilmeli. Özellikle Eylül ve Aralık aylarında eşsiz güzelliklere sahip olan bu özel ülkeyi kesinlikle gezip görmelisiniz.  

Sırbistan

Belgrad başta olmak üzere pek çok güzel şehri ile gören herkesi kendine hayran bırakan Sırbistan aynı zamanda sizin için oldukça ekonomik bir tur seçeneği de olacaktır. Hem ekonomik hem vizesiz hem de yemyeşil doğası ile özellikle Belgrad’dan gezmeye başlamalısınız. 


Karadağ

En gözde tur rotaları arasında yer alan Karadağ, doğal güzellikleri ile sizi bekler. Budva, Stepan Adası, Cetinje mutlaka ziyaret etmeniz gereken noktaları arasındadır. 

Arnavutluk

Adriyatik denizinin hemen kıyısında eşsiz bir güzelliği keşfetmeye hazır mısınız? Tiran, Elbistan, Durres ve Vlore…

Daha pek ok güzel tarafları ile özellikle mutfağı ile keşfedilmesi gereken ve vizesiz turlar arasında yer alan Arnavutluk turları sonbahar aylarında harika bir seçim olacaktır. 


Bosna Hersek

Bir zamanlar Osmanlı’nın hakimiyetindeki bu özel ülkeyi gezip görmeye ne dersiniz? UNESCO Dünya Tarih Mirası listesindeki Mostar Köprüsü, güzel şehri Saraybosna ile harika bir keşif yapabilirsiniz. 

Yurt dışı tur seçenekleri sadece bu ülkelere olan turlar ile sınırlı değil tabi ki. Daha fazlasını hemen inceleyebilir ve seçimlerinizi bu yılın sonbahar ayları için yapabilirsiniz.

Leave A Reply

[post_ad]

Keyftur

[name=Keyftur] [img=https://pbs.twimg.com/profile_images/1496471933013139465/hUokJ98b_400x400.jpg] [description=Tatilinizin, sizin en değerli anınız olduğunun bilincinde olup bunun için en tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.] (instagram=http://www.instagram.com/keyftur) (facebook=http://www.facebook.com/keyftur) (twitter=http://www.twitter.com/keyftur)